Johdon ja päälliköiden yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Anne Kosonen
anne.kosonen@siuntalous.fi
p. 050 310 9702

Johdon assistentti
Jaana Holopainen
jaana.holopainen@siuntalous.fi
p. 050 364 6925

Controller
Arja Jaatinen
arja.jaatinen@siuntalous.fi
p. 050 400 7226

Henkilöstöpäällikkö
Suvi Tolonen
suvi.tolonen@siuntalous.fi
p. 050 311 6357

Palvelupäällikkö, osto/myyntireskontra- ja maksuliikennepalvelut
Mika Eronen
mika.eronen@siuntalous.fi
p. 050 493 3322

Palvelupäällikkö, kirjanpitopalvelut
Sirpa Tahvanainen
sirpa.tahvanainen@siuntalous.fi
p. 050 345 8065

Palvelupäällikkö, sotepalkanlaskentapalvelut
Jaana Tanskanen
jaana.tanskanen@siuntalous.fi
p. 050 442 2985

Palvelupäällikkö, kuntapalkanlaskentapalvelut
Piia Ikonen
piia.ikonen@siuntalous.fi
p. 050 439 1824